Medewerkers

Sig-team voorgesteld: wie is wie en wie doet wat?

 

Directeur

Viviane Vermeiren - viviane.vermeiren@sig-net.be - rechtstr. 053 38 28 01
  • algemene coördinatie
  • personeelsbeleid
  • kwaliteitszorg
  • vorming professionele hulpverleners

 

Stafmedewerkers

Geert Andries - geert.andries@sig-net.be - rechtstr. 053 38 28 08
  • publicaties en tijdschrift
  • wetenschappelijk onderzoek
  • externe communicatie en website
  • preventieadviseur en netwerkbeheerder

 

Barbara Van Cauwenberghe - barbara.van.cauwenberghe@sig-net.be - rechtstr. 053 38 28 09
  • vorming professionele hulpverleners

 

Jolien Leclercq (tijdelijk vervangen door Marijn Wambacq) - marijn.wambacq@sig-net.be - rechtstr. 053 38 28 11
  • vorming professionele hulpverleners

 

Sarah Persyn (tijdelijk vervangen door Michaël Roelant)  - michael.roelant@sig-net.be - rechtstr. 053 38 28 06
 
  • documentatie
  • informatie

 

Sabine Willaert - sabine.willaert@sig-net.be - rechtstr. 053 38 28 10
  • vorming  breed  publiek
    (open aanbod en op maat)

 

Administratieve en logistieke medewerkers

Kim Van Daele - kim.van.daele@sig-net.be - rechtstr. 053 38 28 02
  • inschrijvingsadministratie
  • organisatie vorming professionele hulpverleners
  • communicatie
Vanessa De Grauwe - vanessa.de.grauwe@sig-net.be - rechtstr. 053 38 28 03
  • onthaal en administratie
  • facturatie
  • tentoonstellingsruimte Sig

Katia Casier - katia.casier@sig-net.be - rechtstr. 053 38 28 04

  • onthaal en administratie
  • bestellingen publicaties
  • reservatie infrastructuur
Sandra Bracke
  • algemene logistieke ondersteuning

 

Fatoumata Sow
  • onderhoud

 

Els Serras, Paul Calmeyn en Alla Kubko - vrijwillige medewerkers

  
 

Diario Bah en Michael Geirnaert, onze jobstudenten (tijdens studiedagen in vakantieperiodes)

 

 

Sig vzw - Pachthofstraat 1 - 9308 Gijzegem
tel. 053 38 28 18 - fax 053 38 28 19 -